Mažoretkový sport a mistryně Dominika Návratová

Velký úspěch na letošním Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu zaznamenal klub mažoretek MK BALLERISIMO Hlučín. Mezi úspěšné mažoretky klubu patří Dominika Návratová, Mistryně ČR 2022.

Vybojoval celkem 23 medailí a pyšní se několikanásobným titulem Mistryně České republiky v mažoretkovém sportu pro rok 2022. Letošní sezóna je pro hlučínský mažoretkový klub MK Ballerisimo Hlučín nejúspěšnější v celé sportovní historii klubu. Uspěly nejen na mistrovství, ale také na mnoha celostátních i mezinárodních soutěžích. Děvčata nyní čeká soutěž v Polsku a v srpnu také sportovní soustřední a následně Mistrovství světa, kde bude Ballerisimo Hlučín reprezentovat Českou republiku.

V MK Ballerisimu Hlučín trénuje pod vedením zkušených trenérek 80 děvčat ve věku od 4 do 25 let. Kromě práce s hůlkou a třásněmi absolvují také tréninky pohybové a taneční průpravy, baletu a gymnastiky. Ballerisimo se těší na všechna nová děvčata jakéhokoliv věku, která by se chtěla stát součástí klubu. Informace naleznete na  www.ballerisimo.cz

Klub mažoretek MK Ballerisimo Hlučín

12.06.2022 Zpět