Nejen novoroční zážitky v 1.A

To to letí, před chvíli jsme si užívali Vánoce a už za sebou máme další měsíc nového roku. My, žáci z 1. A, jsme ani trošku nezaháleli. V matematice jsme si hráli na architekty. Jak? Rozvíjeli jsme naši logiku pomocí krychlových staveb, kde jsme plnili nejrůznější úkoly. Ani v dalších hodinách nebylo prostor pro nicnedělání. V hodinách TV s námi pracoval pan trenér, který nás provedl základním kurzem házené. Nový rok jsme přivítali malováním ohňostrojů. Abychom si navodili pocit zimy, vydali jsme se daleko na sever za ledními medvědy. Naučili jsme se, jak takové krásné zvíře jednoduše namalovat. Nyní je naším hlavním tématem naše zdraví, proto jsme se vybavili pořádným doktorským kufříkem a dále se učíme, co dělat pro to, abychom lékařskou pomoc vyhledávali co nejméně. Snad se nám to podaří a budeme zdraví.

05.02.2020 Zpět