Project Day: The Environment

V pátek 3. 6. proběhl v 9. ročníku projektový den s rodilým mluvčím. Američan Alan Jannett diskutoval se žáky na dost náročné téma: ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, jeho současné problémy a jeho ochrana. Důraz kladl na nakládání s odpady v našem každodenním životě a na využitelnost poznatků v běžné praxi.

Žáci si rozšířili slovní zásobu na dané téma, měli příležitost diskutovat s rodilým mluvčím, pracovat individuálně i v páru, zvýšit si sebevědomí při dorozumění se s cizincem, kriticky přemýšlet o příčinách a následcích, navrhovat řešení, zaujímat postoj k problémům, oponovat i argumentovat, vyslechnout a respektovat cizí názor.

Žáci ocenili, že mluvil velice zřetelně a srozumiteně. Téma zaujalo, mají o čem přemýšlet.

03.06.2022 Zpět