Základní škola Zpět na úvod

Nabídka kroužků ve školním roce 2019/2020

Vedoucí kroužků provedou nábor v průběhu měsíce září, v případě otevření kroužku předpokládáme zahájení v říjnu 2019. Kroužky budou probíhat v odpoledních hodinách zhruba v čase 13:00 - 14:30 v délce 45 minut.

Pondělí Břišní tance Mgr. J. Urbánková
Úterý Keramika Mgr. O. Macková
  Hodina pohybu navíc  (školní družina) Mgr. K. Sýkorová
Středa Aerobic  I., II.  Mgr. V. Valíková
  Hodina pohybu navíc (školní družina) Mgr. K. Sýkorová
  Míčové hry Mgr. T. Saidlová
Čtvrtek Folklórní kroužek Mgr. P. Hranická

V rámci projektu Šablony do škol II budeme ve školním roce nabízet doučování žáků, Čtenářský kroužek, Kroužek her a zábavné logiky včetně Šachového kroužku a Badatelský kroužek.

Kroužek keramiky

Kroužek orientálního tance

Folklórní kroužek

Kroužek aerobicu

Kroužek míčových her

Hodina pohybu navíc

Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou nabízí od 1. dubna 2020 po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí v Ostravě a dohodě se zřizovatelem školy možnost stravování pro cizí strávníky z řad seniorů v době mimořádných opatření plynoucích s možným šířením koronaviru za těchto podmínek:

vzhledem k přerušení provozu školní družiny, rozhodl ředitel školy o vrácení poměrné částky poplatku za školní družinu ve výši 140 Kč za měsíc březen 2020 zpět zákonným zástupcům.

Zápis do 1. ročníku 2020/2021 v době mimořádných opatření

aktualizovali jsme informace k průběhu zápisu do 1. třídy šk. roku 2020/2021. Čtěte v sekci PRO RODIČE.