Dočkali jsme se

Trvalo to dlouho, ale 25. května to konečně přišlo. Mohli jsme zpátky do školy. Ačkoli ve třídě nemůžeme být všichni, pobyt ve škole si snažíme užívat co to jde. Zvládli jsme oslavit všechny narozeniny, které jsme promeškali a Den dětí. Protože nám je smutno po spolužácích, kteří zůstali doma, rozhodli jsme se jim poslat dopisy. Teď už víme, jak se takové dopisy píší a co vše musejí obsahovat. Byla to fuška, ale stálo nám to za to! Hrajeme různé hry, skládáme tangramy a trápíme své hlavičky u logických úkolů. Také chodíme ven, abychom si užili sluníčka a načerpali téměř letní atmosféru. I třídu jsme si vyzdobili na léto a všichni se tak můžeme těšit na brzké prázdniny. Jsme zvědaví, co do té doby ještě stihneme.

23.06.2020 Zpět