Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou
Základní škola Zpět na úvod

Úspěchy školy

Jazyk a komunikace

Recitační soutěž:

Obvodní kolo:

Strouhalová Klaudie (1. B) - 1 místo, postup

Bártová Hedvika (4. B) - 2. místo, postup

Popelková Kamila (4. B) - 3. místo

Školní kolo (postup):

Strouhalová Klaudie, (1. B), Meca Valentýna, (1. A), Hozová Klára, (3. A), Najtová Šárka Amy, (3. A), Bártová Hedvika, (4. B), Popelková Kamila, (4. B), Ščerba Lilly, (6. A), Beliančinová Nicol, (7. B), Kupka Jaroslav, (8. B), Zajoncová Amálie, (9. B)

 

Olympiáda z anglického jazyka 2024

Okresní kolo:

Kategorie 1A

Krčková Diana, 7. A, 20. - 37. místo

Kategorie 2A

Vjatrák Daniel, 9. B, 3. místo

Školní kolo:

Kategorie 1A

6. ročník - Kulová Zoe, 6. B; Mitura MArtin, 6. B

7. ročník - Krčková Diana, 7. A (postup); Blažejová Ema, 7. A; Krejčí Filip, 7. A; Mudra Sebastián, 7. B

Kategorie 2A

8. ročník - Soudková Sarah, 8. A; Kabaštová Kristýna, 8. A; Krčková Judita, 8. A; Knopp Patrik, 8. B

9. rčoník - Vjatrák Daniel, 9. B (postup); Zajoncová Amálie, 9. B; Hartoš Vojtěch, 9. B; Pospíšilová Jana, 9. A

 

22. ročník celostátní soutěže Komenský a my 2023-2024

Školní kolo:

Kategore B: Už jste se někdy vydali na cestu, na které jste zabloudili?"

Kulová Zoe, 6. B

Uherková Evelína, 6. B

Dluhošová Anna, 7. B

Javorská Magdaléna, 8. A

 

Oxford Illustrator (výtvarně jazyková soutěž)

Školní kolo:

6. - 7. ročník: Dluhošová Anna (7. B), postup

8. - 9. ročník: Dobešová Sabina (8. A), postup

Olympiáda z českého jazyka 2024

Okresní kolo:

Krčková Judita, 8.A, 9. - 10. místo

Pospíšilová Jana, 9. A, 31. - 40. místo

Školní kolo:

Krčková Judita, 8.A, 1. místo

Pospíšilová Jana, 9. A; Slívová Tereza, 8. A, 2. místo

Matematika a její aplikace

Matematická olympiáda

Okresní kolo 73. ročníku MO

Kategorie Z7 - Diana Krčková, 7. A, úspěšná řešitelka; Jakub Šimeček, 7. A, řešitel

Kategorie Z8 - Judita Krčková, 8. A, úspěšná řešitelka

Matematický klokan

kategorie Cvrček (2. – 3. třída) - Staňko Matěj 3.A, 66 bodů

kategorie Klokánek (4. – 5. třída) – Gadulová Adina Anna 5.B, 90 bodů

kategorie Benjamín (6. – 7. třída) – Sýkorová Alice 6.A, 46 bodů

Pangea

Sýkorová Alice, 6. A, 27 bodů

Stiebrová Kamila, 7. B, 29 bodů, 

Kabaštová Kristýna, 8. A, 38 bodů, 

Matějek Jan, 9. A, 29 bodů

 

 

 

 


Člověk a příroda

Zeměpisná olympiáda

Okresní kolo:

Kategorie A

Alice Sýkorová, 6. B, 5. místo

Kategorie B

Anna Dluhošová, 7. B, 7. místo

Kategorie C

Ondřej Stulík, 9. A, 14. místo

Školní kolo: 

Stulík Ondřej 9. A, 1. místo, kat. C; Dluhošová Anna, 7. B; 1. místo, kat. B,  Sýkorová Alice, 6. A, 1. místo, kat. A

 

Člověk a společnost

Dějepisná olympiáda

Okresní kolo: Pospíšilová Jana, 12. - 15. místo

Školní kolo: Pospíšilová Jana, 9. B; Soudková Sarah, 8. A; Mihula Jan, 8. A

 

Člověk a zdraví

Školní liga miniházené

Zúčastněné školy - ZŠ a MŠ Z. Škarvady, ZŠ Porubská, ZŠ J. Valčíka, ZŠ Stará ves nad Ondřejnicí, ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

2. 10. - 3., 4. třídy

23. 11. - 4., 5. třídy

7. 12. - 3., 4. třídy

23. 12. - 4., 5. třídy

25. 1. - 4., 5. třídy

21. 3. - 3., 4. třídy

11. 4. - 4., 5. třídy

 

Házená (turnaj ASŠK a ČSH)

Chlapci 6., 7. třídy

Krajské kolo:

Okresní kolo:

1. místo

Dívky 6., 7. třídy

Okresní kolo:

Přehazovaná 4., 5. třídy (turnaj ASŠK)

Okresní kolo:

5. místo - ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

Volejbal (turnaj ASŠK)

Okresní kolo (chlapci):

Okresní kolo (dívky):

 

Fitness závody - Crossfit závod Colliery Made Games 2024 (Ostravské sportovní hry, ASŠK)

3. místo -  Smetanová Viktorie, 6. B

3. místo - Bochnia Richard, 6. A

2. místo - Vavrošová Michaela, 7. B

3. místo - Prausek Aleš, 7. A

8. místo - Krčková Judita, 8. A

7. místo - Blažej Dominik, 8. B

5. místo - Jankovičová Anita, 9. A

2. místo - Mucha Adam, 9. A

 

 

 

 

Člověk a svět práce

Palačinkový kulinář, SVČ Ostrčilova, Ostrava

1. místo Dluhošová N., Maté M. (9. B)

účast Kabaštová K., Vlková N. (8. A)

 

Úspěchy žáků v uplynulých školních letech

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

 

 

 

Užitečné odkazy Aktuální informace
Takto by se ve stručnosti dala charakterizovat akce, kterou pro žáky třetích až pátých tříd uspořádaly polanské zahrádkářky.
Číst více
Rozhodnutí o přijetí do 1. třídy školního roku 2024/2025.

Ředitel Základní školy a mateřské školy Polanka nad Odrou vydal Rozhodnutí o přijetí do 1. třídy ve školním roce 2024/2025.

 

V průběhu 3. čtvrtletí se žáci školy zapojili do matematických soutěží KLOKAN a PANGEA.
Číst více
  • 596 931 563
  • H. Salichové 816, Ostrava – Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy:
  • 596 931 088
  • Malostranská 124, Ostrava – Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy: