Delfínci

Třídní učitelky: Marcela Jasioková, Karolína Rennerová

Věkové složení dětí: 3,5 - 5,5 leté

Provoz třídy: od 6:45 -15:15 hod

Název třídního vzdělávacího programu: Delfínci a jejich barevný svět

Tel.: 739 882 460

• Červen 2021 Červen 2021

Celý červen jsme věnovali vodě a dětem, které měly svátek,hubbě a hudebním nástrojům a létě Vysvětlovali jsme si koloběh vody, využili interaktivní tabuli, dělali různé pokusy a hodně muzicírovali. Díky krásnému počasí jsme spoustu času trávili na školní zahradě.

V tomto měsíci se konečně otevřela školka pro všechny děti a společně jsme si to náležitě užili v duchu zvířátek, jarní louky, vody a pokusů.

• Březen Březen

Přestože byla mateřská škola v tomto měsíci pro děti uzavřena, nabídli jsme všem Delfínkům vzdělávání formou distanční výuky na téma jaro a velikonoční kuřátka - děti si mohly vyrobit "vlasaté hlavičky", jarní větvičky a kraslice. Dále se mohly naučit písničku pomocí videoukázky, jarní a velikonočmí básně, pohádky a spoustu dalších aktivit a námětů k daným tématům. Rodičům děkujeme za spolupráci.

V tomto měsíci jsme si povídali, tvořili a hráli spoustu her na téma lidské tělo, smysly a zdraví,  poslední týden byl karnevalový.

Měsíc leden byl ve znamení zimy, zvířátek v zimě a nové interaktivní tabule.

V úterý 15.6. 2021 jsme s dětmi navštívili základní školu, kde nás přivítali děti 9.ročníků a připravili si pro nás pod vedením p. učitelky Kataríny Sýkorové různé sportovní soutěže.

v době prázdninového provozu mateřské školy od 2. do 20. 8. 2021 byla cena za předškolní vzdělávání stanovena ředitelem školy na 230 Kč. Cena stravného se nemění.

Úplata za předškolní vzdělávání (školné) pro školní rok 2021/2022 byla ředitelem školy stanovena na 350 Kč za měsíc.

Úplata za předškolní vzdělávání se netýká dětí, které od počátku nového školního roku dosáhnou pátého roku věku (předškolních dětí a dětí s odloženou školní docházkou).