Delfínci

Třídní učitelky: Marcela Jasioková, Karolína Rennerová

Věkové složení dětí: 4,5 - 6,5 leté

Provoz třídy: od 6:45 -15:15 hod

Název třídního vzdělávacího programu: Delfínci a jejich barevný svět

Tel.: 739 882 460

• Prosinec 2021 Prosinec 2021

V prosinci nás navštívili Mikuláš, Čerti a  Anděl, zdobili jsme strromeček a společně se připravovali na Vánoce.

• Listopad 2021 Listopad 2021

V měsíci listopadu jsme pokračovali v podzimních tématech, navštívili jsme knihovnu, místní hřbitov a do školky zavítal slepecký pes.

• Říjen 2021 Říjen 2021

V říjnu se věnovali podzimu, povidali jsme si o ovoci a zelenině, pekli štrůdl, děti pracovaly s přírodninami, pouštěly draka a měly halloweenské zábavné dopoledne.

• Září 2021 Září 2021

V měsíci září jsme si s Delfínky zopakovali pravidla a zavzpomínali na léto.

• Červen 2021 Červen 2021

Celý červen jsme věnovali vodě a dětem, které měly svátek,hubbě a hudebním nástrojům a létě Vysvětlovali jsme si koloběh vody, využili interaktivní tabuli, dělali různé pokusy a hodně muzicírovali. Díky krásnému počasí jsme spoustu času trávili na školní zahradě.

V tomto měsíci se konečně otevřela školka pro všechny děti a společně jsme si to náležitě užili v duchu zvířátek, jarní louky, vody a pokusů.

• Březen Březen

Přestože byla mateřská škola v tomto měsíci pro děti uzavřena, nabídli jsme všem Delfínkům vzdělávání formou distanční výuky na téma jaro a velikonoční kuřátka - děti si mohly vyrobit "vlasaté hlavičky", jarní větvičky a kraslice. Dále se mohly naučit písničku pomocí videoukázky, jarní a velikonočmí básně, pohádky a spoustu dalších aktivit a námětů k daným tématům. Rodičům děkujeme za spolupráci.

V tomto měsíci jsme si povídali, tvořili a hráli spoustu her na téma lidské tělo, smysly a zdraví,  poslední týden byl karnevalový.

Měsíc leden byl ve znamení zimy, zvířátek v zimě a nové interaktivní tabule.

od 13.1. 2022 si můžete vyzvednout proti podpisu u paní učitelky na třídě potvrzení o zaplacení školného za kalendářní rok 2021.

Koncem prosince proběhla v jedotlivých třídách vánoční nadílka.

Snížení úplaty za měsíc prosinec 2021
Vážení rodiče, vzhledem k přerušení provozu školky v době vánočních prázdnin, byla úplata za předškolní vzdělávání za měsíc prosinec 2021 snížena na částku 250 Kč.