Základní škola Zpět na úvod

Klub rodičů

Členský příspěvek

Vážení rodiče, spolek KR stanovil členský příspěvek 30,- Kč na měsíc za žáka na klubové akce. Tj. na celý školní rok 2019/2020 vybíráme částku 300,- Kč. Díky vašim příspěvkům můžeme naše akce nadále pořádat.

Všechny tyto akce (Stezka odvahy, Lampiónový průvod, Mikuláš, Adventní dílny, Maškarní ples, Velikonoční dílny, Čarodějnice, Vaječina, zakončení 9. tříd a další mimořádné akce) organizují dobrovolníci ve svém volném čase, zdarma a bez jiných výhod, jak si spousta z vás myslí.

Děláme to pro děti a jsme rádi, že jsou děti rády.

Hospodaření KR je kdykoliv na vyžádání k nahlédnutí.

Příspěvek zašlete, prosím, na účet KR 2901716443/2010 Fio banka​​​​​​​

text poznámky: jméno žáka, třída

Děkujeme za všechny děti, které si tyto akce užijí!

Klub rodičů a přátel ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

Spolek Klub rodičů působí od roku 2000 při Základní škole Heleny Salichové v Polance nad Odrou jako jeden z předních organizátorů mimoškolních programů nejen pro děti, ale také pro dospělé. Tím se nemalou měrou podílí na dění v naší obci. Od roku 2019 se Klub rodičů stará o mimoškolní aktivity nejen pro děti ze základní školy, ale také o aktivity předškolních děti z mateřské školy v Polance nad Odrou.

V průběhu školního roku KR organizuje různé akce dle daného období, svátků, zvyků, jako např. říjen - Stezka odvahy, listopad - Lampiónový průvod, Advent, prosinec - Mikulášská nadílka, únor - Dětský maškarní ples, duben - Velikonoční dílny, Pálení čarodějnic, květen - Den sousedů či Smažení vaječiny, červen – Návštěva kina ke Dni dětí, různé výlety a na závěr školního roku KR předává upomínkové předměty žákům 9. tříd, kteří se loučí se ZŠ.

Výsledkem činností KR jsou spokojené děti i jejich rodinní příslušníci, kteří navštěvují pravidelně pořádané akce, které jsou přínosem pro všechny věkové kategorie občanů z Polanky a okolí.

Členskou klubovou základnou jsou rodiče, kteří se starají o nákup a veškerou organizací na všech akcích KR z dobrovolných příspěvků rodičů dětí ze ZŠ. V některých případech je to ve spolupráci se ZŠ Polanka n./O., HC Polanka n./O, TJ Sokol Polanka n./O. a SDH Polanka n./O.

Rádi přivítáme nové rodiče a přátele našich dětí jako členy KR. Uvítáme také jakoukoliv pomoc při organizování akcí.

Facebook Klubu rodičů

www.krpspolanka.cz

Za KRPŠ – Alena Kortová , tel.č. 739 52 12 96, alena@krpspolanka.cz

Od října mají i žáci naší školy možnost navštěvovat jazykový kurz školy Hello

10. 12. se konalo základní kolo Olympiády v jazyce anglickém, a to v 5., 6. a 7. ročníku.

Žáčci 1. A ve čtvrtek 28. listopadu spolu se svými rodiči prožili zážitkové odpoledne s příběhem zahraničního studenta Erika. Erik není jen tak ledajaký student. Přicestoval k nám z velké dálky a co by nikdo nečekal, zabydlel se ve spíži.