Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou
Základní škola Zpět na úvod

Klub rodičů

 

Vážení rodiče,

těšíme se, že můžeme opět naběhnout do společných akcí konané našim klubem. Akce do konce školního roku jsou již naplánovány. Tímto připomínáme a prosíme Vás o úhradu členského příspěvku 30,- Kč na měsíc za žáka na klubové akce, tzn., že na celý školní rok 2023/2024 vybíráme částku 300,- Kč.

Z členských příspěvků financuje Klub rodičů akce v průběhu školního roku, které pořádá pro děti a rodiče.

Všechny tyto akce (Vítání prvňáčků, Stezka odvahy, Dýňové slavnosti, Polanské světélkování, Mikulášská čertovina, Novoroční opékání špekáčků, Velikonoční dílny, Čarodějnice, Vaječina, zakončení 9. tříd, Mezinárodní den trpaslíků, Loučení s prázdninami a další mimořádné akce) organizují dobrovolníci ve svém volném čase, zdarma a bez jiných výhod.

Děláme to pro děti a jsme rádi, že jsou děti rády.

Hospodaření KR je kdykoliv na vyžádání k nahlédnutí.

Příspěvek zašlete, prosím, na účet KR 2901716443/2010 Fio banka

text poznámky: jméno žáka, třída

K platbě můžete využít QR kód

Děkujeme za všechny děti, které si tyto akce užijí!

 

Přehled akcí do konce ledna 2024 

Klub rodičů a přátel ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

Spolek Klub rodičů působí od roku 2000 při Základní škole a mateřské škole Polanka nad Odrou (dříve ZŠ Heleny Salichové) jako jeden z předních organizátorů mimoškolních programů nejen pro děti, ale také pro dospělé. Tím se nemalou měrou podílí na dění v naší obci. Od roku 2019 se Klub rodičů stará o mimoškolní aktivity nejen pro děti ze základní školy, ale také o aktivity předškolních děti z mateřské školy v Polance nad Odrou.

V průběhu školního roku KR organizuje různé akce dle daného období, svátků, zvyků, jako např. září - Vítání prvňáčků, říjen - Stezka odvahy + dýňové slavnosti, listopad - Lampiónový průvod + Advent, prosinec - Mikulášská nadílka, únor - Dětský maškarní ples, duben - Velikonoční dílny + Pálení čarodějnic, květen - Den sousedů či Smažení vaječiny, červen - Světový den trpaslíků nebo jiné, různé výlety a na závěr školního roku KR předává upomínkové předměty žákům 9. tříd, kteří se loučí se ZŠ. V srpnu je závěrečná akce - Loučení s prázdninami.

Výsledkem činností KR jsou spokojené děti i jejich rodinní příslušníci, kteří navštěvují pravidelně pořádané akce, které jsou přínosem pro všechny věkové kategorie občanů z Polanky a okolí.

Členskou klubovou základnou jsou rodiče, kteří se starají o nákup a veškerou organizací na všech akcích KR z dobrovolných příspěvků rodičů dětí ze ZŠ. V některých případech je to ve spolupráci se ZŠ Polanka n./O., TJ Sokol Polanka n./O., SDH Polanka n./O a HC Polanka n./O.

Rádi přivítáme nové rodiče a přátele našich dětí jako členy KR. Uvítáme také jakoukoliv pomoc při organizování akcí.

 

Facebook Klubu rodičů

www.krpspolanka.cz

 

Za KRPŠ – Alena Kortová , tel.č. 739 52 12 96,  alena@krpspolanka.cz

Užitečné odkazy Aktuální informace

Výhodná nabídka!

Při objednání kurzu do 30. 6.  na oba dva semestry najednou, máme zvýhodněnou cenu o 25 %, do 30.6. stačí jen objednat a platba možná až do 30.8.

 

Číst více
Informace o prodeji čipů ke stravování pro nové strávníky

Vážení rodiče,

z provozních důvodů se mění termíny prodeje čipů ke stravování.

Čip je nevratný a je zpoplatněn částkou 130,- Kč, která se platí hotově v kanceláři školní jídelny 28. 8. 2024 nebo 29. 8. 2024 od 7:30 do 14:00 hod. 

 

Žáci pátých tříd s šesti žáky 6. A vytvořili skvělou partu a dva dny v krásné krajině si společně užili.

Více ve verších – autoři 4 skupiny účastníků výletu

 

Číst více
  • 596 931 563
  • H. Salichové 816, Ostrava – Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy:
  • 596 931 088
  • Malostranská 124, Ostrava – Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy: