Základní škola Zpět na úvod

Klub rodičů

Členský příspěvek

Vážení rodiče, spolek KR stanovil členský příspěvek 30,- Kč na měsíc za žáka na klubové akce. Tj. na celý školní rok 2019/2020 vybíráme částku 300,- Kč. Díky vašim příspěvkům můžeme naše akce nadále pořádat.

Všechny tyto akce (Stezka odvahy, Lampiónový průvod, Mikuláš, Adventní dílny, Maškarní ples, Velikonoční dílny, Čarodějnice, Vaječina, zakončení 9. tříd a další mimořádné akce) organizují dobrovolníci ve svém volném čase, zdarma a bez jiných výhod, jak si spousta z vás myslí.

Děláme to pro děti a jsme rádi, že jsou děti rády.

Hospodaření KR je kdykoliv na vyžádání k nahlédnutí.

Příspěvek zašlete, prosím, na účet KR 2901716443/2010 Fio banka​​​​​​​

text poznámky: jméno žáka, třída

Děkujeme za všechny děti, které si tyto akce užijí!

Klub rodičů a přátel ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

Spolek Klub rodičů působí od roku 2000 při Základní škole Heleny Salichové v Polance nad Odrou jako jeden z předních organizátorů mimoškolních programů nejen pro děti, ale také pro dospělé. Tím se nemalou měrou podílí na dění v naší obci. Od roku 2019 se Klub rodičů stará o mimoškolní aktivity nejen pro děti ze základní školy, ale také o aktivity předškolních děti z mateřské školy v Polance nad Odrou.

V průběhu školního roku KR organizuje různé akce dle daného období, svátků, zvyků, jako např. říjen - Stezka odvahy, listopad - Lampiónový průvod, Advent, prosinec - Mikulášská nadílka, únor - Dětský maškarní ples, duben - Velikonoční dílny, Pálení čarodějnic, květen - Den sousedů či Smažení vaječiny, červen – Návštěva kina ke Dni dětí, různé výlety a na závěr školního roku KR předává upomínkové předměty žákům 9. tříd, kteří se loučí se ZŠ.

Výsledkem činností KR jsou spokojené děti i jejich rodinní příslušníci, kteří navštěvují pravidelně pořádané akce, které jsou přínosem pro všechny věkové kategorie občanů z Polanky a okolí.

Členskou klubovou základnou jsou rodiče, kteří se starají o nákup a veškerou organizací na všech akcích KR z dobrovolných příspěvků rodičů dětí ze ZŠ. V některých případech je to ve spolupráci se ZŠ Polanka n./O., HC Polanka n./O, TJ Sokol Polanka n./O. a SDH Polanka n./O.

Rádi přivítáme nové rodiče a přátele našich dětí jako členy KR. Uvítáme také jakoukoliv pomoc při organizování akcí.

Facebook Klubu rodičů

www.krpspolanka.cz

Za KRPŠ – Alena Kortová , tel.č. 739 52 12 96, alena@krpspolanka.cz

Školní rok 2019/2020 bude ukončen 30. 6. 2020 předáním vysvědčení.

Trvalo to dlouho, ale 25. května to konečně přišlo. Mohli jsme zpátky do školy. Ačkoli ve třídě nemůžeme být všichni, pobyt ve škole si snažíme užívat co to jde.

Studio Vidle uvedlo komedii z 2. světové války OSVOBOZENÍ JANOVÉ.