Základní škola Zpět na úvod

Klub rodičů

doufáme, že to nejhorší období korony je již za námi a my můžeme opět naběhnout do společných akcí konané našim klubem. Akce vč. novinek jsou do konce roku již naplánovány. Tímto Vás prosíme o úhradu členského příspěvku 30,- Kč na měsíc za žáka na klubové akce, tzn., že na celý školní rok 2021/2022 vybíráme částku 300,- Kč.

Z členských příspěvků financuje Klub rodičů akce v průběhu školního roku, které pořádá pro děti a rodiče.

Všechny tyto akce (Stezka odvahy, Lampiónový průvod, Mikuláš, Adventní dílny, Maškarní ples, Velikonoční dílny, Čarodějnice, Vaječina, zakončení 9. tříd a další mimořádné akce) organizují dobrovolníci ve svém volném čase, zdarma a bez jiných výhod, jak si spousta z vás myslí.

Děláme to pro děti a jsme rádi, že jsou děti rády.

Hospodaření KR je kdykoliv na vyžádání k nahlédnutí.

Příspěvek zašlete, prosím, na účet KR 2901716443/2010 Fio banka

text poznámky: jméno žáka, třída

Děkujeme za všechny děti, které si tyto akce užijí!

Přehled akcí do konce roku 2021

Klub rodičů a přátel ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

Spolek Klub rodičů působí od roku 2000 při Základní škole Heleny Salichové v Polance nad Odrou jako jeden z předních organizátorů mimoškolních programů nejen pro děti, ale také pro dospělé. Tím se nemalou měrou podílí na dění v naší obci. Od roku 2019 se Klub rodičů stará o mimoškolní aktivity nejen pro děti ze základní školy, ale také o aktivity předškolních děti z mateřské školy v Polance nad Odrou.

V průběhu školního roku KR organizuje různé akce dle daného období, svátků, zvyků, jako např. říjen - Stezka odvahy, listopad - Lampiónový průvod, Advent, prosinec - Mikulášská nadílka, únor - Dětský maškarní ples, duben - Velikonoční dílny, Pálení čarodějnic, květen - Den sousedů či Smažení vaječiny, červen – Návštěva kina ke Dni dětí, různé výlety a na závěr školního roku KR předává upomínkové předměty žákům 9. tříd, kteří se loučí se ZŠ.

Výsledkem činností KR jsou spokojené děti i jejich rodinní příslušníci, kteří navštěvují pravidelně pořádané akce, které jsou přínosem pro všechny věkové kategorie občanů z Polanky a okolí.

Členskou klubovou základnou jsou rodiče, kteří se starají o nákup a veškerou organizací na všech akcích KR z dobrovolných příspěvků rodičů dětí ze ZŠ. V některých případech je to ve spolupráci se ZŠ Polanka n./O., HC Polanka n./O, TJ Sokol Polanka n./O. a SDH Polanka n./O.

Rádi přivítáme nové rodiče a přátele našich dětí jako členy KR. Uvítáme také jakoukoliv pomoc při organizování akcí.

Facebook Klubu rodičů

www.krpspolanka.cz

Za KRPŠ – Alena Kortová , tel.č. 739 52 12 96,  alena@krpspolanka.cz

Sobota 30. října. KRPŠ připravuje vyřezávání a dlabání vlastních strašidelných dýní, ochutnávku dýňových specialit, malování na obličej, soutěže pro nejmenší děti a soutěž o nejhezčí dýni.

Do knihovny chodíme rádi

Volně se inspiruj příběhy svých prarodičů a napiš nám vyprávění z jejich doby, popiš nám jejich dětství nebo se v úvaze zamysli na rozdíly mezi tvým a jejich dětstvím...