Základní škola Zpět na úvod

Klub rodičů

Klub rodičů a přátel ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

Spolek Klub rodičů působí od roku 2000 při Základní škole Heleny Salichové v Polance nad Odrou jako jeden z předních organizátorů mimoškolních programů nejen pro děti, ale také pro dospělé. Tím se nemalou měrou podílí na dění v naší obci. Od roku 2019 se Klub rodičů stará o mimoškolní aktivity nejen pro děti ze základní školy, ale také o aktivity předškolních děti z mateřské školy v Polance nad Odrou.

V průběhu školního roku KR organizuje různé akce dle daného období, svátků, zvyků, jako např. říjen - Stezka odvahy, listopad - Lampiónový průvod, Advent, prosinec - Mikulášská nadílka, únor - Dětský maškarní ples, duben - Velikonoční dílny, Pálení čarodějnic, květen - Den sousedů či Smažení vaječiny, červen – Návštěva kina ke Dni dětí, různé výlety a na závěr školního roku KR předává upomínkové předměty žákům 9. tříd, kteří se loučí se ZŠ.

Výsledkem činností KR jsou spokojené děti i jejich rodinní příslušníci, kteří navštěvují pravidelně pořádané akce, které jsou přínosem pro všechny věkové kategorie občanů z Polanky a okolí.

Členskou klubovou základnou jsou rodiče, kteří se starají o nákup a veškerou organizací na všech akcích KR z dobrovolných příspěvků rodičů dětí ze ZŠ. V některých případech je to ve spolupráci se ZŠ Polanka n./O., HC Polanka n./O, TJ Sokol Polanka n./O. a SDH Polanka n./O.

Rádi přivítáme nové rodiče a přátele našich dětí jako členy KR. Uvítáme také jakoukoliv pomoc při organizování akcí.

Za KRPŠ – Alena Kortová , tel.č. 739 52 12 96

Dovolujeme si vám oznámit, že od 1. 8. 2019 je ředitelem Základní školy a mateřské školy Polanka nad Odrou pan RNDr. Patrik Molitor.

V úterý 26.6.2019 se uskutečnilo závěrečné klání 8.-9. tříd v areálu Dělnického domu.

Informace k navýšení platby za školní družinu

Oznamujeme rodičům, že od 1. 9. 2019 je výše platby za školní družinu stanovena 200,- Kč za měsíc.

Vnitřní směrnice pro stanovení poplatků za školní družinu.

• H. Salichové 816, Ostrava - Polanka nad Odrou, 725 25