Včelky

Třídní učitelky: Hana Hurníková, Dana Fialová

Věkové složení dětí: 3-4 leté

Provoz třídy: od 7:00-15:55 hod

Název třídního vzdělávacího programu: Včelka kráčí do velkého světa

Tento měsíc jsme toho hodně prožili.
    Přišel Mikuláš s pomocníky, Ježíšek s dárečky, navštívili jsme kostel, ZŠ, kde nám děti pod vedením paní učitelky Hranické zahráli příběh o Betlému.
    Vyráběli jsme dárečky a to také při společném tvoření s rodiči.
    Nezapomněli jsme ani na ptáčky a připravili jím dobroty.

V tomto měsíci jsme s dětmi vyráběli draky.
    Jeden velký látkový nám zdobil třídu po celý měsíc.
    Geometrické tvary jsme si procvičili při tvoření deštníků a také jsme uspávali zvířátka.
    Na závěr měsíce jsme s dětmi tvořili výrobky na vánoční výstavu "Vánoce na dědině"

Měsíc ŘÍJEN a Včelky
    V tomto měsíci se děti seznamovaly a prohlubovaly si poznatky o plodech podzimu.Tvořily např. s bramborovými  razítky, navlékali kaštanové korále, vařili šípkový čaj a využívali krásného počasí při hrách na školní zahradě.

• Září Září

V měsíci září proběhlo ve třídě Včelek seznamování dětí. Děti se zapojily do sázení kytiček na záhonku školní zahrady.

Začátkem ledna se v naší MŠ otevřel kurz Logopedie, který probíhá dvakrát týdně, a vede jej paní učitelka Mgr. Šárka Tomášková.

jak jste již byli informováni, od 1. 1. 2020 proběhla nezbytná reorganizace školní jídelny. Od 6. 1. 2020 Vám budou paní učitelky Vašich dětí rozdávat informační lístečky v souvislosti s plánovanou změnou. Mimo jiné se na nich dozvíte i pokyny k platbě.

Rádi bychom Vám popřáli klidné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a úspěšný vstup do nového roku 2020.