Kuřátka

Třídní učitelky: Hana Hatoňová, Denisa Chmelová

Věkové složení dětí: 2,5-3 leté

Provoz třídy: od 7:00-15:00 hod

Název třídního vzdělávacího programu: Kuřátka jdou do světa

V únoru jsme povídali o lidském těle a poslední týden o karnevalu a maskách.

V lednu se děti seznamovaly s novými  kamarády. Dále jsme si povídali o třech králích, o zvířátkách v zimě a o dopravních prostředcích.

V prosinci nás v MŠ navštívil Mikuláš, Andělé a Čerti. V dalším týdnu proběhla vánoční besídka s jarmarkem a tvořením pro děti a rodiče. Zpívaly jsme koledy. Začátkem dalšího týdne se děti byly podívat na pohádku hranou paní učitelkami. Rozbalily jsme si dárečky. A nakonec jsme navštívily Husitský kostel v Polance.

V listopadu jsme s dětmi modelovali zvířátka z plastelíny, sbírali jsme venku listí a tvořili myšky z vlašských ořechů. Na konci měsíce nás navštívil kouzelník s bublinkovou show.

Výroba myšek a malování dráčků

• Září Září

V měsíci září, proběhlo seznamování dětí s novým prostředím MŠ a s novými kamarády. Děti se zapojovaly do činností na školní zahradě.

vzhledem k omezení provozu mateřské školy stanovil ředitel školy na základě vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání vrácení školného zpět zákonným zástupcům v poměrné výši 200 Kč za měsíc březen 2020.

Šijeme roušky pro polanecké občany, uklízíme, pereme, žehlíme, dezinfikujeme hračky. Společně to zvládneme!

zřizovatel školy vzhledem k minimálnímu počtu dětí a v souvislosti s mimořádnými opatřeními spjatých s možným šířením koronaviru rozhodl o uzavření mateřské školy od 18. 3. 2020.