Návod na odhlášení stravy

Internetová adresa: www.strava.cz

Číslo jídelny: 1900

Uživatelské jméno: ……………… (příjmení a jméno dítěte, malými písmeny bez čárek a háčků, př. novakjiri)
Heslo: …………….....(datum narození bez teček včetně 0, př. 01012006)

Po přihlášení do systému uveďte v nastavení svůj e-mail a zatrhněte zprávy k zasílání informací.

Využili jsme výhodné ceny žákovského jízdného ve veřejné dopravě a doslova za pár korun jsme se s několika přesedáními dostali z Polanky na Kružberk. Naším hlavním cílem byla cvičná skála nedaleko přehrady na řece Moravici.
V pondělí 17. června jsme měli možnost zhlédnout ve dvoraně školy fantastický kulturní program pod vedením paní učitelkek Hranické a Valíkové.
Paní knihovnice si připravila přednášku s besedou o tom, jak vznikaly knihy ve středověku. Povídali jsme se o klášterech, mniších, o významných rukopisech a jejich iluminaci. Na závěr si žáci vytvořili společnou knihu.
  • H. Salichové 816, Ostrava - Polanka nad Odrou, 725 25