Mateřská škola Zpět na úvod

• Kuchařky: Radomíra Spáčilová, Petra Slavíková

Cena stravného a školného

- děti do 6 let celodenní stravování - 836,- Kč + školné 350,- Kč = 1 186,- Kč

- předškolní dětí celodenní stravování - 836,- Kč (školné se neplatí)

- děti 6-7 let (OŠD) celodenní stravování - 946,- Kč (školné se neplatí)

Doplatek za neodhlášenou stravu (kromě prvního dne nemoci) činí 33,- Kč/oběd.

Ceny jsou platné od 1. 9. 2020.

Odhlašování a přihlašování obědů

Odhlašování a přihlašování stravy je možné jeden vyučovací den předem do 13.00 hod. a to na webu www.strava.cz ( číslo jídelny 1900)

V případě, že zákonný zástupce dítě ze stravování odhlásí např. z důvodu nemoci, je povinen opětovně přes www.strava.cz dítě zpět ke stravování přihlásit a to jeden vyučovací den předem do 13. hod. ( např. v pátek na pondělí) před nástupem do mateřské školy. V případě, že tak neučiní, dítě po nástupu do mateřské školy dostane stravu pouze v omezeném rozsahu.

Za neodebranou nebo špatně odhlášenou stravu ve ŠJ se neposkytuje finanční náhrada.

Způsob úhrady stravného

Trvalým příkazem k úhradě na číslo účtu 35-1651986349/0800 vedeného u České spořitelny, a. s., kdy je nutné zadat variabilní symbol dítěte. Výše úhrady je měsíční záloha (platba obsahuje úhradu za stravné a školné dohromady). Předškolní děti a děti s odloženou školní docházkou školné neplatí.

Stravování v době nemoci

Zařízení školního stravování a tedy i školní jídelna zajišťuje zvýhodněnou stravu pro děti pouze v době jejich pobytu ve škole.
Za pobyt ve škole se považuje i první den neplánované nepřítomnosti dítěte ve škole.
V první den nepřítomnosti dítěte si může zákonný zástupce dítěte stravu odnést v jídlonosiči v době 11:00 – 11:20 hod., mimo tuto stanovenou dobu
nebudou obědy vydávány. Další dny nepřítomnosti dítěte nemá na dotovaný oběd nárok. Zákonný zástupce je proto povinen stravu odhlásit a pokud tak neučiní, bude mu doúčtován doplatek 33,- Kč (režijní a mzdové náklady).

Přihláška ke stravování a informace k platbě školného.

věnujte prosím níže uvedenému náležitou pozornost.

V úterý 16.6. 2020 proběhlo v naší MŠ tradiční pasování předškoláků společně s p. ředitelem a p. učitelkami budoucích prvních tříd.
V pondělí 15.6. dopoledne jsme z důvodu úniku plynu byli evakuováni mimo prostor Mš,