Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou

Aktuální informace

Okresní kolo v házené: 6. a 7. ročník

V pátek 27. 1. 2023 se ve sportovní hale v Polance n. O. uskutečnilo Okresní kolo v házené 6. a 7. tříd.

Celou organizaci zabezpečila naše škola ve spolupráci s ASŠK a Moravskoslezským krajským svazem házené.

Naší školu reprezentovali:

Chlapci - Bochnia Štěpán, Družskovský Hugo, Geleta Vojtěch, Gorzula Jakub, Siročák Jonáš, Kubica Kryštof, Prausek Aleš, Šimeček Jakub, Návrat Tobiáš, Gärtner Maty

Dívky- Dobešová Sabina, Krčková Judita, Návratová Gabriela, Pastrňáková Hana, Pastrňáková Eva, Vlková Natálie, Géryková Barbora, Horsáková Marie, Dluhošová Alžběta, Šindelková Anežka, Teichmannová, Zěleňáková Markéta

Chlapci celý turnaj vyhráli a postupují do krajského finále. Děvčata vyhrála svoji skupinu a v semifinále podlehla ZŠ Dětská, která nakonec celý turnaj ovládla. Děvčata předvedla skvělý výkon na hřišti, když se jim povedlo strhnout svojí hrou diváky, kteří ocenili jejich bojovnost a hnali je ke každému úspěšnému zisku míče nebo střele na bránu.

Atmosféra byla neskutečná. Vypadalo to jako na mistrovství světa. Děkuji všem divákům, byl to neskutečný zážitek.