Okresní kolo v házené dívek 6. a 7. tříd

Ve čtvrtek 29. 2. se ve sportovní hale v Polance nad Odrou odehrálo okresní kolo v házené dívek. Turnaje se zúčastnilo 8 škol, které byly rozděleny do dvou skupin. První dvě družstva ve skupině se utkala o postup do krajského finále.

Atmosféra byla naplněna vzrušením a energií, přičemž týmy se navzájem povzbuzovaly a soutěžily v duchu fair play. Jednotlivé zápasy nabízely divákům napínavé momenty a dramatické obraty.

Po vyčerpávajících zápasech nakonec do krajského finále postupuje ZŠ Klimkovice a ZŠ E. Lukášové a ZŠ Klegova. Naše škola skončila na krásném třetím místě.

Okresní kolo v házené dívek přineslo nejen napínavé okamžiky na hřišti, ale také posílilo pouto mezi hráčkami a ukázalo sílu sportovního ducha. Ať už jste na hřišti nebo na tribuně, vášeň a podpora pro tento krásný sport jsou ukázkou, že jestli jste házenkářka nebo ne, je jedno. Důležité je "makat" spolu a podat to nejlepší, co v sobě máš.

Konečné pořadí:

1. ZŠ Klimkovice