Recitace 2. a 3. ročník

Páteční dopoledne 23. 2. zpestřilo třídám druhého a třetího ročníku školní kolo recitační soutěže. Svou báseň zarecitovalo 16 dětí před porotou, kterou tvořili učitelé a asistenti těchto tříd. Před ní pak stál nelehký úkol – vybrat nejen vítěze, ale také dva zástupce, kteří budou reprezentovat naši školu v této kategorii v obvodním kole. Vítězem soutěže a prvním postupujícím se stala Klára Hozová ze 3. A, na druhém místě a druhým reprezentantem byla Šárka Amy Najtová z téže třídy. Třetí místo získal Vítek Sadiv z 2.B.

Toto dopoledne se neslo v duchu nejen krásné recitace, ale také v rytmu mnoha pěkných písniček. Vše proběhlo v dobré náladě, kterou ještě umocnily diplomy pro vítěze a sladké odměny pro všechny recitátory.

28.02.2024 Zpět