Soutěž Fotíme Polanku zná svého vítěze

Zároveň byla zahájena výstava nejvydařenější fotografií. Řada z nich již byla prezentována v nástěnném nebo ve stolním kalendáři, ale na schodišti i na chodbě v 1. poschodí jsou k vidění i fotky dosud nepublikované.

Před vyhlášením výsledků ještě připomeneme pár čísel: Soutěžilo více než 50 dětí od 1. do 9. ročníku a čtvrtina z nich vydržela soutěžit celý rok. Během 12 měsíců přišlo do soutěže dohromady devět set fotografií. I po letních prázdninách, kdy se počet soutěžících o dost snížil, každý měsíc přicházelo okolo 30 fotografií. Aby se do kalendáře dostalo co nejvíce záběrů i hodně soutěžících, vybrali jsme ke každému měsíci po čtyřech fotografiích, celkem tedy 48, a z dalších 52 fotek jsme navíc sestavili i kalendář stolní.

Nejvytrvalejšími soutěžícími, kteří se účastnili (skoro) všech kol, byli:

Nytra Sebastián, 2. místo v mladší kategorii

Šimečková Markéta, 4. místo v mladší kategorii

Dluhošová Anna

Šimeček Jakub, 1. místo v mladší kategorii a celkový vítěz soutěže, který vyhrál fotomobil

Návratová Gabriela, 3. místo v mladší kategorii

Stulík Ondřej, 3. místo ve starší kategorii

Nový Marek

Luzarová Tereza, 1. místo ve starší kategorii

Drábková Lucie

Peterek Matěj

Dluhošová Jana

Valchař Patrik

Stieberová Simona

Stryková Tereza, 2. místo ve starší kategorii

Soutěžící na třetích místech v obou kategoriích získali fitness náramky, na druhých místech sluchátka, první místo bylo oceněno sportovními hodinkami a absolutní vítěz obdržel mobilní telefon s fotoaparátem.

04.02.2022 Zpět