Ukliďme svět!

Kampaň „Ukliďme svět“ si již léta klade za cíl likvidaci černých skládek. Český svaz ochránců přírody pořádáním této již tradiční akce také usiluje o rozvoj vztahu lidí k životnímu prostředí a přírodě. V duchu těchto ušlechtilých cílů se do úklidu okolí školy zapojila také naše škola. A nezůstalo jen u úklidu okolí školy… Mnohé třídy vyrazily do CHKO Poodří, aby krásnou krajinu kolem řeky Odry zbavily odpadků. Snad ve všech třídách panovala dobrá nálada a chuť k práci a tak se na některých místech Polanky brzy objevily až těžko uvěřitelné kupy odpadků, které děti nanosily poté, co jim došly pytle (těch bylo na akci připraveno 75!). O nadšení zejména menších dětí vypovídá i skutečnost, že se po brigádě mnohé ptaly, kdy se půjde uklízet zase. Všem žákům, kteří se aktivně zapojili do této ušlechtilé akce, patří veliký dík.

31.03.2022 Zpět