Valentýn ve škole

14. únor připadá tradičně na Svátek svatého Valentýna. Je to svátek zamilovaných, ale i svátek kamarádů a přátel. Děti z 5. B se rozhodly, že připraví pro ostatní žáky školy Valentýnskou poštu. Připravily srdíčkovou schránku a informace o svátku. Od pondělka mohli žáci házet do schránky přáníčka pro své kamarády. Ve čtvrtek 14. února je půvabné Valentýnky z 5. B roznesly adresátům do všech tříd. Přáníček bylo nepočítaně a děti nezapomněly napsat a vyrobit přáníčka i pro své učitele a učitelky. Jako překvapení o velké přestávce bylo vystoupení děvčat z kroužku orientálních tanečků. Kroutily se, vlnily se, točily se a na závěr se jim podařilo roztančit i většinu publika.

Věříme, že se oslavy Svátku svatého Valentýna stanou na škole tradicí, a děkujeme všem, kteří mysleli na své kamarády a přátele a zapojili se do této vydařené akce.

Žáci 5. B a paní učitelka Jarka Urbánková

21.02.2019 Zpět