Výtvarná soutěž Leť, ptáku, leť!

Vyrobit na každou keramiku jmenovku, pak ji opatrně zabalit a osobně doručit organizátorům soutěže zabere nějaký čas, ale vyplatilo se to!

V kategorii žáků 7 -  8 let získali žáci A. Ermisová, N. Mikulenková, V. Kristofory a  V. N. Tomášková za kolektivní práci úžasné první místo a ve stejné kategorii dostala S. Kubielasová místo druhé.

A opět druzí, ale v nejmladší kategorii 4 – 6 let, byla i děvčata A. Sýkorová, Z. Kuňáková, S. Lodňanová, N. Neuwirthová, N. Sýkorová, K. Sotolářová, L. Neuvirtová a V. Tonkoshkur.

A to ještě není všechno! Kromě keramiky jsme poslali do soutěže i výkresy a třída 1. A získala za namalované sovy zvláštní cenu poroty. Všem přejeme, ať se jim výtvarná práce daří a dělá jim radost a děkujeme jejich paní učitelce Valíkové za čas a energii, kterou dětem věnuje.

24.04.2023 Zpět