1. MÍSTO v krajském kole házené chlapců

26. dubna se konalo ve Frýdku-Místku krajské kolo v házené chlapeckých družstev.

Chlapci 6. a 7. ročníku získali neuvěřitelné 1. MÍSTO!!! Postoupili do kola republikového, pojedou do Českých Budějovic.

Naší žáci si již v únoru vybojovali v rámci okresu Ostrava postup do krajského finále v házené.

Ve středu 26. 4.2023 proběhlo krajské finále v házené, které pořádalo ASŠK ve spolupráci s Moravskoslezským krajským svazem házené ve Frýdku-Místku.

Učastníky krajského finále byly: ZŠ a MŠ Polanka n.O. (Ostrava), ZŠ E.Zátopka (Kopřivnice), ZŠ Kylešovice (Opava), 6. ZŠ Pionýrů 400 (Frýdek-Místek).

Ve vzrušujících zápasech plných dramatických momentů i neproměněných šancí si kluci vybojovali postup do celorepublikového finále. A to vše se povedlo díky skvělé spolupráci házenkářů i "neházenkářů" podpořených pevnou obranou a skvělým výkonem brankáře.

"Bude to pro nás velká výzva, ale jsme připravení bojovat a ukázat ten nejlepší výkon. Držte nám palce v celostátním finále, které se uskuteční ve dnch 17. až 19. 5. 2023 ve sportovní hale Milevsko v jižních Čechách."

Naši školu reprezentovali: Bochnia Štěpán, Mihula Jan, Geleta Vojtěch, Rusek Tobias, Siročák Jonáš, Kubica Kryštof, Prausek Aleš, Šimeček Jakub, Gärtner Matyáš, Kobza Kryštof, Družkovský Hugo, Krajkovič Matyáš, Hubáček Šimon a Planka Štěpán.

Velká gratulace za skvělou reprezentaci školy i obce a držíme palce v republikovém finále.

27.04.2023 Zpět