Adaptační kurz 6. B

V pondělí 23. 9. vyrazila třída 6. B v doprovodu své třídní učitelky paní J. Pokludové a paní zástupkyně Š. Sýkorové do Beskyd. Čekal je jeden den plný společných aktivit, ve kterých se museli naučit spolehnout jeden na druhého, pomáhat si, naučit se spolu domluvit, vzájemně spolupracovat a vyřešit problém, pokud nastal. Agentura Ouky Douky pro žáky připravila pestrý program, průvodcem se stal lektor Kuba Kokeš a zdárně je od seznamovacího kruhu na začátku dovedl až k "provazochodeckým" hrátkám v lese.  Tam si už děti musely opravdu vzájemně důvěřovat a pomáhat si překonávat překážky. Den strávený v pěkném prostředí RS Budoucnost ve Frýdlantě nad Ostravicí stál za to a žáci 6. třídy budou jistě dlouho na své zážitky vzpomínat.

24.09.2019 Zpět