Den mazlíčků

Dne 17. září se před školou konal Den mazlíčků. Králíčci, křečci, morčátka, kočky, pejsci a další zvířátka zaplnila prostor před školou. Nejvíce pozornosti samozřejmě budili domácí mazlíčci s exotickým nádechem – leguán, nádherní papoušci, dvaceticentimetrový šnek a malá koza na vodítku. Akce se zúčastnili také členové Českého chovatelského svazu v Polance a vedení školy. Součástí akce byly drobné soutěže, tombola a vystoupení tanečnic z kroužku orientálních tanců. Na Dni mazlíčků bylo zaregistrováno 39 vystavovaných zvířátek. Děti si mazlíčky navzájem ukazovaly, hladily a dověděly se i zajímavosti o jednotlivých zvířátkách. Akce se velice vydařila, přišlo hodně diváků a počasí bylo tak akorát J.

25.09.2020 Zpět