Den s tatínkem u Želviček a Žabiček

Ve čtvrtek 23.6. se ve třídách Želviček a Žabek konala velká událost. Úplně poprvé naše mateřská škola pořádala Den s tatínkem. Děti pilně trénovaly píseň a básničky, které tatínkům předvedly na školní zahradě. Poté jim rozdaly vlastnoručně vyrobenou kravatu, hodící se jistě i na slavnostní příležitosti, ve které absolvovali zbytek celého odpoledne. Po celou dobu, bylo pro tatínky i děti připraveno občerstvení. Nejprve děti z každé třídy vyzvaly své tatínky na souboj v přetahování lanem. Každá paní učitelka měla na starost jedno stanoviště – slalom s míčkem na lžíci, běh s dítětem na zádech, lovení rybiček z rybníka a trakař tatínka s dítětem. Za vyplněnou kartičku děti dostaly malou dobrotu. Tatínkové byli skvělí! Dokonce nám postavili na pískovišti město plné věžiček, které děvčátka nakonec ozdobily kvítky. Velká zábava byla obkreslování tatínka křídou na chodník, aby tady dětem zůstali i další dny. Společně jsme si zaskákali přes švihadlo, podlézaly jej, a nakonec i jednoho tatínka za indiánských pokřiků přivázali ke stromu. Moc děkujeme za úžasnou a nezapomenutelnou atmosféru, která i přesto, že odpoledne mělo své mouchy, panovala.

Foto zde:  https://www.zspolanka.cz/ms/fotogalerie/rok-20212022

28.06.2022 Zpět