Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou

Aktuální informace

Divadelní představení Peter Black

Představení obsahově rozehraje téma, které se bezprostředně dotýká nás všech a dříve či později s ním budeme v různých podobách konfrontováni všichni. Hledání správného zaměstnání je podle nás natolik dobrodružný fenomén, že si zaslouží jevištní zpracování.

Peter Black, jakožto člověk z ulice, začíná svoji novou cestu za prací. Prochází sérií profesí a prací, při kterých podstupuje zkoušky vlastní osobnosti a vlastní možnosti. Vědomostní předpoklady, fyzická omezení, zodpovědnost, lehkovážnost, strach, přátelství, disciplína, odvaha, zvyk, náhoda a možná i láska. To jsou jen některé z faktorů, které mohou mít zásadní vliv na výběr správného zaměstnání, a proto se objeví i v našem příběhu.

Šest různých profesí, anglický projev s použitím atraktivních dialektů, variabilní scéna, dynamická hudební koláž a expresivní herectví, to vše přináší nová inscenace. Jazyková úroveň je nastavená svou jazykovou a komunikační náročností tak, aby diváci úspěšně zdolali výzvu, kterou divadelní hra v anglickém jazyce určitě je. Dialogy mezi jednotlivými postavami jsou založené na velmi srozumitelných zápletkách a tomu přiměřeně odpovídá i náročnost anglického jazyka. 

https://dkpoklad.cz/wp-content/uploads/2024/04/Nabidka-pro-skoly_24_aktualni-08042024.pdf


06.05.2024 Zpět
  • 596 931 563
  • H. Salichové 816, Ostrava – Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy:
  • 596 931 088
  • Malostranská 124, Ostrava – Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy: