Festival házené pro 3. až 5. třídy přilákal stovky dětí

Dne 30. května 2024 se v City Campusu Ostravské university konal Festival házené pro žáky 3. až 5. tříd. Akce se zúčastnilo celkem 41 družstev, což představovalo přibližně 400 dětí z různých škol.

Pod modrou oblohou a zářícím sluncem se hřiště zaplnilo energií a radostí. Děti se s nadšením a odhodláním zapojily do zápasů, přičemž se na tribunách ozývaly povzbuzující výkřiky. Atmosféra byla plná emocí, od napětí před důležitým zápasem až po radost z vítězství a přátelských objetí po skončení hry.

Festivalu dominovala dobrá nálada, děti si nejen zasoutěžily, ale také se navzájem poznávaly a navazovaly nová přátelství.

Vyvrcholením festivalu bylo slavnostní předávání cen. Medaile a poháry za vynikající výkony předávali mistři České republiky v dorostu, Košťálek Vojtěch, Košťálek Václav, Chobot Patrik, což pro mladé sportovce znamenalo nezapomenutelný zážitek. Mladí házenkáři tak měli příležitost potkat své idoly a nechat se inspirovat jejich úspěchy.

Celkově se festival házené pro 3. až 5. třídy vydařil na výbornou. Díky skvělé organizaci, krásnému počasí a nadšení všech zúčastněných si děti odnesly nezapomenutelné vzpomínky a nové sportovní zkušenosti. Doufejme, že se z této akce stane tradice, která bude nadále podporovat lásku ke sportu a týmové spolupráci mezi mladými.

Naše škola obsadila v kategorii 4. tříd 1. místo a v kategorii 5. tříd 1. a 2. místo.

Gratulace všem a budeme se těšit na další úspěchy našich žáků.

04.06.2024 Zpět