Fotíme Polanku - březen

Školní soutěž Fotíme Polanku má za sebou už tři kola a zájem soutěžících je stále veliký. Není snadné z množství pěkných fotografií vybrat ty nejlepší. Čtyřčlenná porota si cení snímků, které nabízí zajímavý, třeba i neobvyklý pohled na Polanku a její okolí. Kromě výtvarné stránky je důležitá i technická kvalita, a protože se vybírají fotky pro budoucí kalendář, bylo důležité, aby z březnových fotografií bylo cítit předjaří. A tak asi není náhoda, že na většině fotografií, které porotu nejvíce zaujaly, jsou sněženky nebo vodní hladina. Ale na ocenění mají šanci i fotografie, které z uvedených kritérií hodnocení úplně vybočují, jak se můžete přesvědčit ve fotogalerii vítězných snímků.

Kdo tedy ze 40 soutěžících uspěl a získal 30, 20 a 10 bodů do celoročního hodnocení?

Mladší kategorie:

1. Sebastián Nytra, (1. B) Sněženky s kusem historie v pozadí