Fotíme Polanku - prosinec 2021

Celoroční soutěž Fotíme Polanku je u konce. Ve středu 5. ledna vypršel termín pro odeslání prosincových fotografií. Už se sice neobjeví v kalendáři pro rok 2022, ale přinesly soutěžícím poslední rozhodující body. Slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen proběhne na konci ledna spolu s rozdáním pololetního vysvědčení.

Děkujeme všem žákům, kteří se do soutěže zapojili, zvláště těm, kteří posílali fotografie pravidelně, a to i v posledních měsících, kdy zájem o fotografování zeslábl. Do posledního kola přišlo celkem 32 snímků od 5 mladších a 6 starších žáků, jmenovitě fotili sestry Dluhošovy, sourozenci Šimečkovi, S. Nytra, G. Návratová, T. Luzarová, O. Stulík, M. Peterek, P. Valchař a T. Stryková.

Ocenění za měsíc prosinec získali:

Mladší kategorie:

Markéta Šimečková - Západ slunce v Poodří

Gabriela Návratová - Sněží!

Jakub Šimeček - Vítání nového roku

Starší kategorie:

Tereza Luzarová - Ledňáček na lovu

Tereza Stryková - Žhnoucí koule

Patrik Valchař - Už se deru z pod sněhu

Soutěž končí, ale foťte dál! Je to pěkný koníček, který vás vytáhne ven do přírody, naučí vás pohotovost i trpělivost a vidět věci, které často ostatním zůstávají skryté.

13.01.2022 Zpět