Fotíme Polanku - říjen 2021

10. kolo soutěže FOTÍME POLANKU

Celoroční soutěž je jen pro vytrvalé. Během letních prázdnin začal zájem soutěžících fotografů upadat a do říjnového kola přišlo jen 36 fotografií od 5 mladších a 7 starších žáků. Ale i přes chudší výběr budou rovněž říjnový list kalendáře zdobit pěkné fotografie a snad ani listopad nezůstane bez fotek. Vzhledem k tomu, že kalendář na rok 2022 musí jít co nejdříve do tisku, pošlete prosím listopadové fotografie nejpozději ve středu 1. prosince. Na poslední měsíc použijeme do kalendáře nejstarší, tedy lednové fotografie, kterých naštěstí přišlo více než 130, takže je z čeho vybírat. Soutěž má 12 kol, tudíž o absolutním vítězi rozhodnou až prosincové fotky, které je třeba poslat do 5. ledna. Vyhlášení celkových výsledků a předání ceny proběhne na konci ledna spolu s vysvědčením za 1. pololetí školního roku. Vydržte až do konce, foťte dál! Mezi některými soutěžícím jsou malé bodové rozdíly a o celkovém pořadí ještě není rozhodnuto. Navíc v kalendáři nebudou jen vítězné fotky, proto se všichni můžete těšit, že uvidíte vytištěnou i tu svoji.

Výsledky za měsíc říjen:

Mladší kategorie: