Házenkářský maraton POLANKA CUP

Velký házenkářský maraton zažila naše škola 10. až 12.6. 2022. Polanka cup, velký svátek házené, uvítal v našich prostorách cca 700 malých i větších házenkářů.

V areálu za školou a ve sportovní hale své síly měřili už po dvacáté osmé. Letos v kategoriích mini 4+1, mini 6+1, mladší žáci, starší žáci a mladší dorost. Nejúspěšnějšími  polaneckými  družstvy byli minižáci v kategorii mini 6+1, kde obhájili loňské 3. místo, dorostenci skončili rovněž třetí.

Velké díky patří především kuchařkám a lidem z úklidu. Nápor návštěvníků byl obrovský a všichni své povinnosti zvládli v třídenním maratonu na výbornou. Kdyby měli žákovské knížky určitě by jim náš pan ředitel napsal jedničku s hvězdičkou. :-D

„Bylo to skvělé, bylo to náročné."

„Já místo branky trefil rozhodčího. Nezlobil se na mne." (Maruška, 5 let)

„Mrzí mne, že jsem nemohl hrát, mám zlomený prst na ruce. Když jsem šel na skákací hrad, tak jsem si asi zlomil prsty na noze. Místo míče krotím berle." (Marek, 13 let)

20.06.2022 Zpět