Krajské finále volejbalu dívek 8. a 9. tříd

Dne 31. května 2024 se v Krnově uskutečnilo krajské finále volejbalu dívek 8. a 9. tříd. Šest nejlepších družstev z celého kraje se sešlo, aby bojovalo o titul krajského šampiona. Atmosféra byla nabitá energií, emocemi a nadšením, které zúčastněné týmy přinesly na hřiště.

Dívky bojovaly jako dračice, každá výměna míče byla svědkem jejich odhodlání a bojovnosti. Zápasy byly velice vyrovnané, každá z hráček dala do hry maximum, což se projevilo i na výsledcích. Diváci na tribunách sledovali napínavé momenty, kdy se skóre neustále měnilo a napětí stoupalo.

Zvláště dramatický byl boj o třetí místo, kde o vítězi rozhodoval pouhý bodový rozdíl. Tým Polanky nad Odrou se po skvělém výkonu musel spokojit se čtvrtým místem, ačkoliv byl jen krůček od medailových pozic. Tento těsný výsledek jen potvrdil, jak vyrovnané a kvalitní byly výkony všech zúčastněných družstev.

Celý den probíhal ve znamení dobré nálady a sportovního ducha. Přátelská atmosféra panovala nejen mezi hráčkami, ale také mezi trenéry, rodiči a fanoušky. Bylo vidět, že sport dokáže spojit lidi a vytvořit nezapomenutelné zážitky.

Krajské finále volejbalu dívek 8. a 9. tříd v Krnově bylo skvělou ukázkou talentu a tvrdé práce mladých sportovkyň. Organizátoři připravili výbornou akci, která zanechala všem účastníkům krásné vzpomínky. Gratulujeme vítězům a všem týmům za jejich úsilí a odhodlání, které předvedly na hřišti.

Naši školu reprezentovaly: Bartošová Dominika, Bartošová Tereza, Jankovičová Anita, Michalíková Nela, Máté Mia, Bochniová Eliška.

04.06.2024 Zpět