Krajské kolo házené 8. a 9. tříd

4. 6. 2024 se konalo v Kopřivnici krajské kolo házené pro žáky 8. a 9. tříd. Chlapci z Polanky nad Odrou se na tuto událost těšili dlouhé týdny. Přípravy byly intenzivní a jejich kamarádi a spolužáci jim drželi palce. S nadšením a bojovností vyrazili na turnaj, aby předvedli to nejlepší ze svých schopností.

Atmosféra na turnaji byla nabitá emocemi. V každém zápase ukázali, že jsou skutečně silným týmem, schopným držet krok s nejlepšími.

Dobrá nálada panovala nejen mezi hráči, ale také na lavičce. Každý gól byl oslavován s nadšením, každý úspěch byl sdílen se všemi. Chlapci z Polanky nad Odrou dokázali, že jsou nejen skvělými sportovci, ale také skvělými kamarády a týmovými hráči.

Druhé místo v kraji je skvělý výsledek a my jsme na naše chlapce nesmírně pyšní. Tento úspěch je důkazem jejich tvrdé práce, odhodlání a vášně pro házenou. Doufáme, že budou pokračovat ve svých sportovních úspěších a přinesou nám ještě mnoho radosti.

Naší školu reprezentovali: Bräuer Dominik, Neděla Jindřich, Koval Marek, Ondříšek Oliver, Mucha Adam, Slatinský Boris, Siročák Jonáš, Bochnia Štěpán, Kristofory Dominik, Mihula Jan, Rusek Tobiáš a Hartoš Vojtěch.

04.06.2024 Zpět