Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou

Aktuální informace

Miniházená v Polance

Ve školním roce 2018/2019 probíhá již 10. ročník meziškolních turnajů v miniházené. Ve spolupráci ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou, házenkářů SK Házená Polanka a s podporou Magistrátu Města Ostrava připravujeme miniházenkářské turnaje pro děti prvního stupně. Do projektu je zapojeno celkem 8 základních škol: kromě naší ZŠ a MŠ Polanka i ZŠ Porubská 831, ZŠ Gen. Z. Škarvady, ZŠ Pokorného, ZŠ a MŠ Ostrava- Svinov, ZŠ Staroveská (Proskovice), ZŠ a MŠ Stará Ves a ZŠ J. Valčíka. Celoroční turnajové klání zakončíme velkým závěrečným turnajem Polanka Children´s Cup 2019.

 

AŤ SI KDO CHCE CO CHCE ŘÍKÁ, DNES JSME PROPOTILI VŠECHNA TRIKA, A ABY NÁM BYLO HEJ, HRÁLI JSME VŽDY FAIR PLAY !

1. kolo 2.10. 2018:
Skupina A: 1.ZŠ Proskovice A, 2. ZŠ Porubská A, 3. ZŠ H.Salichové A, 4. ZŠ H.SalichovéB, 5. ZŠ K.Pokorného

Skupina B: 1. ZŠ Porubská C, 2. ZŠ Proskovice C, 3. ZŠ Porubská B, 4. ZŠ H.Salichové C, 5. ZŠ Proskovice B


2. kolo 16.10. 2018:
Skupina A:
1. ZŠ H.Salichové A, 2. ZŠ a MŠ Svinov A, 3. ZŠ H.Salichové C, 4. ZŠ Porubská A,

5. ZŠ Z.Škarvady A

Skupina B: 1. Porubská B, 2. H.Salichové B, 3. ZŠ a MŠ Svinov B, 4. ZŠ Z.Škarvady B, 5. ZŠ Z.Škarvady C


3.kolo 6.11. 2018:
Skupina A:
1.ZŠ a MŠ Proskovice A, 2. ZŠ Z.Škarvady A, 3. ZŠ a MŠ Stará Ves, 4. ZŠ H.Salichové A, 5. ZŠ J.Valčíka A, 6. ZŠ J.Valčíka B

Skupina B: 1. ZŠ a MŠ Proskovice B, 2. ZŠ H.SalichovéB, 3. ZŠ Z.Škarvady C, 4. ZŠ Z.Škarvady B, 5. ZŠ H.Salichové C, 6. ZŠ J.Valčíka C

 

4.kolo 13.11. 2018:
Skupina A: 1. ZŠ Porubská A , 2. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov A, 3. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov C, 4. ZŠ Porubská C, 5. ZŠ H. Salichové A.

Skupina B: 1. ZŠ Porubská B, 2. ZŠ K.Pokorného, 3. ZŠ H. Salichové B, 4. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov B, 5. ZŠ H. Salichové C

5.kolo 20.11. 2018:
Skupina A: 1. ZŠ H. Salichové A, 2. ZŠ Proskovice A, 3. ZŠ Porubská A , 4. ZŠ Proskovice C, 5.ZŠ K.Pokorného

Skupina B: 1. ZŠ Porubská, 2.ZŠ Proskovice B, 3. ZŠ H. Salichové C, 4. ZŠ H. Salichové B, 5. ZŠ Porubská C

6. kolo 4.12. 2018:
Skupina A: 1. ZŠ H. Salichové A,2. ZŠ J.Valčíka A 3. ZŠ Gen. Z.Škarvady A, 4. ZŠ Proskovice A, 5. ZŠ H. Salichové C ZŠ Proskovice
Skupina B: 1. ZŠ Stará Ves, 2. ZŠ Gen. Z.Škarvady C , 3. ZŠ H. Salichové B, 4. ZŠ J.Valčíka B, 5. ZŠ Gen. Z.Škarvady B

7. kolo 11.12.2018:
Skupina A: 1. ZŠ Porubská A , 2. ZŠ H. Salichové A, 3. ZŠ K.Pokorného, 4. ZŠ H. Salichové C, 5. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov A.

Skupina B: 1. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov B, 2. ZŠ Porubská B, 3. ZŠ H. Salichové B, 4. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov C, 5. Porubská C


8.kolo 18.12.2018:

Skupina A: 1. ZŠ a MŠ Svinov A A, 2. ZŠ Porubská A, 3. ZŠ Z.Škarvady A, 4. ZŠ H.Salichové, 5. ZŠ H.Salichové C

Skupina B: 1. Porubská B, 2. H.Salichové B, 3. ZŠ Z.Škarvady B, 4. ZŠ Z.Škarvady C, 5. ZŠ a MŠ Svinov B


9. kolo 22.1.2019:
Skupina A: 1.ZŠ Proskovice A, 2. ZŠ Porubská A, 3. ZŠ a MŠ Polanka A, 4. ZŠ a MŠ Svinov A, 5. ZŠ a MŠ Polanka C

Skupina B: 1. ZŠ Porubská C, 2. ZŠ Porubská B, 3. ZŠ a MŠ Svinov B, 4. ZŠ Proskovice B, 5. ZŠ a MŠ Polanka B

 

10. kolo 19.2.2019:
Skupina A: 1. ZŠ a MŠ Polanka C, 2. ZŠ Porubská A, 3. ZŠ a MŠ Polanka A , 4. ZŠ Gen. Z.Škarvady A, 5. ZŠ Gen. Z.Škarvady C
Skupina B: 1. ZŠ Porubská B, ,2. ZŠ Porubská C, 3. ZŠ Gen. Z.Škarvady B, 4. ZŠ a MŠ Polanka B, 5. ZŠ K. Pokorného

11. kolo 5.3.2019:
Skupina A: 1. ZŠ a MŠ Polanka A , 2. ZŠ a MŠ Stará Ves , 3. ZŠ Gen. Z.Škarvady A, 4. ZŠ J.Valčíka A, 5. ZŠ a MŠ Polanka C
Skupina B: 1. ZŠ a MŠ Polanka B, 2. ZŠ Gen. Z.Škarvady B, 3. ZŠ Gen. Z.Škarvady C, 4. ZŠ J.Valčíka B, 5. ZŠ Proskovice

12.kolo 26.3.2019:

Skupina A: 1. ZŠ Porubská A , 2. ZŠ Porubská B, 3. ZŠ a MŠ Polanka A 4. ZŠ a MŠ Polanka B, 5. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov A
Skupina B: 1. ZŠ Porubská C ,2. ZŠ K. Pokorného, 3. ZŠ Porubská D, 4. ZŠ a MŠ Polanka C , 5. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov B
 

13.kolo 16.4.2019:

Skupina A: 1. ZŠ a MŠ Stará Ves , 2. ZŠ Gen. Z.Škarvady A , 3. ZŠ a MŠ Polanka A 4. ZŠ J.Valčíka A, 5. ZŠ a MŠ Polanka C
Skupina B: 1. ZŠ Proskovice ,2. ZŠ Gen. Z.Škarvady B 3. ZŠ Gen. Z.Škarvady C , 4. ZŠ a MŠ Polanka B, 5. ZŠ J.Valčíka B
 

14.kolo 30.4.2019:

Skupina A: 1. ZŠ Porubská A , 2. ZŠ Proskovice A, 3. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov A, 4. ZŠ a MŠ Polanka A, 5. ZŠ a MŠ Polanka C
Skupina B: 1. ZŠ a MŠ Polanka B, ,2. ZŠ Porubská B, 3. ZŠ Porubská C, 4. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov B, 5. ZŠ Proskovice

15.kolo 21.5.2019:

Skupina A: 1. ZŠ Porubská A , 2. ZŠ a MŠ Polanka A, 3. ZŠ K. Pokorného A , 4. ZŠ Porubská B, 5. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov A
Skupina B: 1. ZŠ a MŠ Polanka C,2. ZŠ a MŠ Polanka B, 3. ZŠ K. Pokorného B, 4. ZŠ Porubská C, 5. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov B

16.kolo 28.5.2019:

Skupina A: 1. ZŠ Porubská A, 2. ZŠ Gen. Z.Škarvady A , 3. ZŠ K. Pokorného 4. ZŠ a MŠ Polanka A, 5. ZŠ Gen. Z.Škarvady C

Skupina B: 1. ZŠ Porubská B ,2. ZŠ a MŠ Polanka B , 3. ZŠ Gen. Z.Škarvady B , 4. ZŠ Porubská C, 5. ZŠ a MŠ Polanka C
 


 


10.06.2019 Zpět
  • 596 931 563
  • H. Salichové 816, Ostrava - Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy:
  • 596 931 088
  • Malostranská 124, Ostrava – Polanka nad Odrou, 725 25
Užitečné odkazy: