Na samotě u lesa

V pondělí 20.5. 2024 odjeli žáci druhých tříd na svou první školu v přírodě. Cestou se zastavili ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Po prohlídce Valašské dědiny a výstupu na Jurkovičovu rozhlednu, pokračovali dál na Horní Bečvu. Ubytováni byli na samotě u lesa, v chatě Mečová, která jim poskytla domov na 5 dnů. Kromě dobrého jídla a milého zázemí si užívali hlavně toulky překrásnou přírodou a dechberoucí výhledy z kopců, které bez problémů vyšlapali.

Třídní kolektiv posílili při hrách na hřišti a během celého týdne ukázali, že zpěv a dobrá nálada jim není cizí ani na horách.

Všichni odjížděli zelení, ne, že by jim bylo špatně, ale měli na sobě zelená trička, která si tam nabatikovali.

Pobyt na horách si užili a podle reakcí, by prý jeli hned zase.

02.06.2024 Zpět