Osmáci přenocovali na Lysé hoře

Ve středu 22. května jsme strávili ve škole jen čtyři vyučovací hodiny a potom jsme se se svou paní učitelkou a paní zástupkyní vydali vlakem a autobusem do Beskyd. Cesta z Malenovic na vrchol Lysé hory těm nejrychlejším trvala necelé dvě hodiny, ale i ostatní výšlap v horkém dni zvládli dobře. Odpočinek a nocleh jsme našli na turistické chatě Desítka, ale ještě večer, chvilku před devátou, jsme všichni vyšli na chvíli ven, abychom se podívali na kouzelný západ slunce. A brzy ráno, přesně o půl páté, jsem vstali, abychom pozorovali, jak slunce vychází a začíná nový den. Potom jsme se samozřejmě ještě vrátili do postele, ze které nás vytáhla až objednaná snídaně. Během dopoledne jsme se pak sbalili a vydali na zpáteční cestu. Výlet se nám vydařil a na nevšední zážitek, kterým byla noc na vrcholku Beskyd, budeme rádi vzpomínat.

25.06.2022 Zpět