Polanka Children's Cup

Ve školním roce 2021/2022 probíhá již 13. ročník Polanka Children’s Cupu. Ve spolupráci s házenkáři SK Házená Polanka a s podporou Magistrátu města Ostravy organizuje každoročně naše tělocvikářka Katarína Sýkorová sérii turnajů v miniházené.

V pátek 3. 9. 2021 se konal zahajovací turnaj Polanka Children’s Cupu. Zúčastnilo se ho 24 družstev z celé školy. Počasí nám více než přálo a o dobrou náladu, pozitivní energii a týmového ducha na hřišti nebyla nouze. Žáci i jejich učitelé prožívali každičký gól, každý úspěch i nezdar. Organizaci celé sportovní akce měli na starosti žáci 8. a 9. ročníku pod vedením paní učitelky Kataríny Sýkorové.

Letos jsme se rozhodli nevyhlašovat podrobné výsledky s umístěním jednotlivých družstev a za pořadatele musím říct, že to nikomu nevadilo. Na závěr sportovního dopoledne proběhlo společné vyhodnocení, fotografování a každá třída si odnesla malou sladkou odměnu.

Něco málo z reakcí třídních učitelů:

„Akce se velmi vydařila, žáci si ji užili. Bezchybná organizace a dobré načasování umožnily pozvolný start nového školního roku.“

„Děti byly nadšené. Když hrála proti sobě naše dvě družstva a dosáhla remízy, panovaly ve třídě velké emoce.“

„Tak vypadá akce ideální pro seznámení třídní učitelky s novou třídou, vlastně takový malý adaptační kurz zadarmo.“

S pokřikem Ať si, kdo chce, co chce říká, nás baví propotit trika, a aby nám bylo hej, zařveme si JUPÍ HRÉÉÉJ!" se těšíme na další turnaj této školní sezóny.

08.09.2021 Zpět