Rainbow Run

Klub rodičů zajistil pro děti Rainbow Run plný pohybu a zábavy

Tento školní rok byl kvůli protiepidemickým opatřením na společné akce poměrně chudý, o to víc si všichni užili program Rainbow Run do škol, který pro všechny zajistil Klub rodičů.

Součástí sportovně-zábavného programu, který se konal v areálu školy v pátek 25. června, byla soutěž tříd o nejlepší „duhovou“ výzdobu. Všechny třídy se snažily a v úterý 22. 6., kdy probíhalo hodnocení, nejen místnosti, ale často i žáci byli crazy a hráli všemi barvami. Porotu nejvíc oslnila 8. A, ta za své vítězství získala volný vstup na velkolepý zářijový Rainbow Run v Dolní oblasti Vítkovic.

Představu, jak to na akci pro veřejnost bude vypadat, si naše škola mohla udělat právě v pátek, kdy se konal pod velením pirátů, kteří naši školu přepadli, štafetový běh třídy s pneumatikou. Okruh kolem školy měřil necelých 400 metrů a bylo třeba ho v hodinovém limitu uběhnout co nejvícekrát. Po dramatickém závodu, kdy vedle sebe běhaly děti od 1. do 9. ročníku, díky dobré taktice a velkému nasazení vyhrála 8. B.

Po krátkém odpočinku na vítěze i na všechny ostatní děti čekala na svahu za školní jídelnou velká skluzavka. V pátek sice chladnější počasí přálo víc běhu než koupání, ale i tak si vodní skluzavku všichni otužilci náramně užili.

Na dopolední program, který byl pro žáky zdarma, navazovalo zábavné odpoledne pro veřejnost s velkou vodní bitvou, rodinným během a dalšími atrakcemi.

28.06.2021 Zpět