Recitační soutěž čtvrtých a pátých tříd

Ve čtvrtek 20. února se sešli v galerii žáci čtvrtých a pátých tříd, aby povzbudili svoje spolužáky na školním kole soutěže v recitaci. Z třídních kol postoupilo 21 žáků, kteří zde přednesli své básně. Práce poroty nebyla snadná, protože děti se na soutěž důkladně připravily a jejich recitace byla velmi hezká. Než byly vypsány diplomy a připraveny odměny, žáci si s paní učitelkou Valíkovou zazpívali za doprovodu kytary.

Zvítězil Martin Jančálek z V.B, druhé místo obsadila Veronika Valchařová ze IV.B a třetí místo získala Markéta Zeleňaková ze IV.A. Za velmi pěknou recitaci byli dále oceněni Jaroslav Kupka, Mia Máté,  Kim Najtová a Štěpánka Silberová. Děti, jenž se umístily na prvních dvou místech, postupují dále do obvodního kola, které se bude konat 28. února. Budeme jim držet palce.

Za porotu Dagmar Vrbková

23.02.2020 Zpět