Slavnostní vyřazení žáků 9. ročníku

Neobvyklý průběh školního roku přinesl i neobvyklé rozloučení s 9. ročníkem, které poprvé neproběhlo ve škole, ale v kině Retrostar. Hlavní důvod k porušení tradice byl ten, že skupině deváťáků se podařilo zrealizovat smělý plán na natočení vlastního filmu a chtěli ho ukázat veřejnosti. A tak před tradičním rozloučením, které začínalo v 18 hodin, se od 17.00 v kině pro širokou veřejnost promítala válečná komedie Osvobození Janové. Deváťáci tak dokázali dvakrát po sobě dvěma různými programy naplnit sál kina a v obou případech se více než dvě stovky diváků velmi dobře bavily.

Děkujeme našim absolventům za devítileté úsilí, jež bylo korunováno pěkným programem pro veřejnost, který zvládli připravit v rekordně krátkém čase. Také jim děkujeme za devítiletou dobrou a svědomitou práci ve škole i pro školu, kterou završili přijetím na vysněné střední školy. Přejeme jim pěkné prázdniny a hlavně mnoho štěstí v nové životní etapě.

Video je k dispozici na blogu  www.skolapolanka.blogspot.com pod záložkou 9. A třída.

29.06.2020 Zpět