Sníh nejen za okny 2. A

Za okny je zima až praští. Konečně máme možnost užít si sníh i jinde než na horách. V lednu jsme si občas zaskotačili ve sněhu, dělali andělíčky nebo stavěli sněhuláky. To nás baví. Abychom si dobře zapamatovali, jak to vypadá, když je ve městě sníh, vytvořili jsme si svá vlastní zasněžená města. Můžete posoudit sami, jak se nám práce povedla.

Ačkoli nám zima ukazuje svou sílu, nezapomínáme i na další roční období, která jsou vždy něčím zajímavá. A čím? To jsme se pokusili shrnout na naše plakátky.

nás zima a především sníh baví, zjišťovali jsme, co se sněhem mají společného zvířátka. Kromě toho, že jsme se zapojili do školního projektu k adopci sovy, také jsme zjistili, že existuje i sova, která má ve svém jméně sníh. Víte, která to je? Naše výtvory vám možná napoví.

21.02.2021 Zpět