Vánoční futsalový turnaj

Ve středu 20. 12. se v naší hale sešlo 10 odvážných družstev složených z hráčů druhého stupně.

Každé z těchto družstev přineslo do hry energii a nadšení, neboť týmy byly losovány a skládaly se z šesťáků, sedmáků, osmáků a deváťáků.

Bylo úžasné sledovat, jak spolu všichni hráči komunikují, povzbuzují se a na hřišti odvádějí to nejlepší. Tímto se turnaj stal nejen sportovním kláním, ale i příležitostí pro rozvoj sociálních dovedností a rozvoj týmového ducha.

Zpestřením turnaje byla exhibice mezi kapitány všech družstev a výběrem učitelů. Byl to napínavý boj, který skončil nerozhodně.

O celkovém vítězi rozhodl až penaltový rozstřel mezi týmy pod vedením kapitána Vojty Hartoše a Dominika Kristoforyho. Vojtovi velká gratulace a těšíme se na další ročník.

Vítězný tým Vojty Hartoše: Adam Lodňan, Tobiáš Návrat, Adrian Filipský, Robin Barč a Jan Koval.

02.01.2024 Zpět