Od 27. 4. do 30. 4. proběhne na naší škole projekt Týden pro planetu, který se snaží upozornit na to, že v důsledku lidské činnosti z přírody postupně mizí mnohé druhy živočichů.
V podvečer 24. června se uskutečnil slavnostní program, ve kterém žáci 9. ročníku vzpomínali na svou místy veselou a místy strastiplnou cestu povinnou školní docházkou.