Od 27. 4. do 30. 4. proběhne na naší škole projekt Týden pro planetu, který se snaží upozornit na to, že v důsledku lidské činnosti z přírody postupně mizí mnohé druhy živočichů.
Testování intelektových schopností vybraných žáků proběhlo 22. a 23. dubna.
V hodinách výtvarné výchovy žáci během dubna malovali výkresy na téma příroda, les nebo voda. Také tvořili plakáty s ekologickou tématikou, kterými si připomínali Den Země.