Velikonoční výstava a tvůrčí dílna KRPŠ

Škola byla plná dětí i rodičů, kteří si mohli prohlédnout různě zdobené kraslice, dekorace z papíru i přírodních materiálů, originálně nainstalovanou keramiku, tradiční velikonoční pečivo, ale třeba i kolekci historických pohlednic. Přípravu výstavy si jako obvykle vzala na starosti paní učitelka Kuchařová a vydatně jí pomáhaly kolegyně, které učí na 1. i na 2. stupni výtvarnou výchovu nebo pracovní činnosti.

Druhá část akce, tedy velikonoční tvůrčí dílna, byly zcela v režii klubu rodičů. Tým nadšených a obětavých maminek, ale i tatínků připravil výtvarný materiál a pomůcky a pomáhal dětem s výrobou pomlázek, kraslic a velikonočních dekorací.

Vše bylo perfektně zorganizované, děti i jejich rodiče byli s programem ve škole určitě spokojení.

22.03.2024 Zpět