Výsledky ankety k adopci chráněného živočicha

Do pátku 5. 2. mohli všichni žáci naší školy hlasovat v anketě, jejímž úkolem bylo rozhodnout, který druh sovy naše škola příjme do adopce. Do uvedeného termínu hlasovalo 227 žáků. Účastníci ankety, kterým za jejich aktivitu děkujeme, rozdali své hlasy následovně: 55 hlasů obdržel sýček obecný, 70 hlasů puštík bělavý a sova pálená získala 102 hlasy. Výsledky ankety jsou tedy jednoznačné a naše škola v nejbližší době osloví Záchrannou stanici v Bartošovicích a zažádá o adopci sovy pálené.

Žáky školy již brzy čeká další anketa, která rozhodne, jaké jméno naší svěřenkyni dáme.

Žáci prvních a druhých tříd mohou na sovičku již přispívat. Starší žáci, kteří by chtěli přispět, ještě počkají na zahájení běžné výuky.

Krátké video, na kterém si můžete sovu pálenou prohlédnout.

09.02.2021 Zpět