Každoročně nabízený a našimi žákyněmi velmi oblíbený kroužek aerobiku, vedený paní učitelkou Vendulou Valíkovou, je v plném proudu.
Velké poděkování patří všem členům Klubu rodičů, kteří se podíleli na zorganizování náročné, zato (nejen) dětmi oblíbené STEZKY ODVAHY.
V pondělí 23. 9. vyrazila třída 6. B v doprovodu své třídní učitelky paní J. Pokludové a paní zástupkyně Š. Sýkorové do Beskyd.
Žáci 6.A se v úterý 17.9. sešli v areálu Landek park, aby prostřednictvím různých her a netradičních aktivit zlepšili a prohloubili vztahy mezi sebou.
Páteční dopoledne na 2. stupni bylo věnováno branné výchově. Žáci byli rozděleni do skupin, čekalo je 6 stanovišť.